Obec Drážov

Tipy na výlety v okolí

Tipy na výlety v okolí obce Drážov (Drážov, Dobrš, Kváskovice, Zálesí)

Najít více zajímavostí: www.tixik.cz
Vložte zajímavosti v okolí na svůj web: www.tixik.cz

Zobrazeno 1-30 ze 61

Amber Hotel Anna

13km, Tříhvězdičkový Amber Hotel Anna s výhledem na národní šumavský park se nachází ve Vimperku a nabízí pokoje s vířivkou a Wi-Fi zdarma.

Aparthotel Sumava2000

14km, Vítejte v Aparthotel Šumava 2000! Užijte si pohodlí našeho 4hvězdičkového hotelu a šumavské přírody.

Aparthotel Šumava - dovolená

14km, Unikátní spojení komfortního rodinného hotelu v srdci Šumavy a velkého dětského centra se spoustou zábavy především pro děti.

Apartmán Dagmar

12km, Nabízíme pronájem nově, moderně zařízeného apartmá v rodinném domě v klidné, okrajové zóně města Vimperk na Šumavě.

Apartmán Na Stráni

12km, Ubytování na kraji Vimperka v klidné tiché ulici u lesa. Výborné místo pro toulky Šumavou.

Aquapark Horažďovice

17km, Aquapark Horažďovice se nachází na západě České republiky ve městě Horažďovice . Nabízí 62 m dlouhý tobogán. Pro děti je k dispozici dětský bazének se skluzavkami, vodními tryskami a kolotočem.

Archeopark Prášily

27km, Archeopark Prášily je zaměřen na ukázku života našich předků - Keltů. Nachází se v Česku , na Šumavě, v obci Prášily.

Botanická zahrada Prášily

27km, Botanická zahrada Prášily je nejvýše položená botanická zahrada v České republice . Nachází se na Šumavě, v obci Prášily , v nadmořské výšce 875 m.

Boubínský prales

21km, Boubínský prales je jedinečná přírodní rezervace v Evropě , která byla vyhlášena již v roce 1858. Boubínský prales se rozkládá na jihovýchodním úpatí hory Boubín, v Chráněné krajinné oblasti Šumava , v České republice.

Hauswaldská kaple

23km, Hauswaldská kaple je poutní místo v Česku . Nachází se na Šumavě, 2 km jižně od obce Srní, poblíž Vchynicko-Tetovského kanálu.

Horažďovice

17km, Horažďovice je třetí největší město v okresu Klatovy na západě České republiky.

Horský Hotel Dobrá Chata

13km, Hotel Dobrá Chata najdete přímo u lyžařského vleku a sjezdovek lyžařského areálu Zadov-Churáňov nedaleko Národního parku Šumava.

Hoštice

13km, Hoštice jsou nejznámější filmovou vesnicí v České republice . Nachází se v Jihočeském kraji, nedaleko městečka Volyně, asi 50 kilometrů od krajského města České Budějovice.

Hotel Annin

17km, Hotel Annin se nachází uprostřed malebné Šumavy a nabízí wellness centrum s krytým bazénem, saunou, vířivkou a 2 bowlingovými dráhami. K dispozici je bezplatné Wi-Fi.

Hotel Churáňov

10km, Hotel Churáňov leží v nadmořské výšce 1000 metrů v obci Stachy v Národním parku Šumava. Je vzdálen 200 metrů od lyžařských a běžeckých tratí. V nabídce je sauna a bezplatné Wi-Fi.

Hotel Kašperk

14km, Hotel Kašperk se nachází na Šumavě v centru Kašperských Hor, nedaleko od tajemného Kašperk. Má vlastní krytý bazén a vkusně zařízené pokoje, které vás zvou k odpočinku.

Hotel Krasna Vyhlidka

6km, Hotel Krásná Vyhlídka je příjemný hotel s 8 pokoji v Jihočeském kraji v obci Javorník na hranicích Národního parku Šumava. Hotelu umožňuje pobyt s domácími mazlíčky a disponuje připojením k internetu. Nechybí ani restaurace.

Hotel Terasa

13km, Hotel Terasa je menší tří hvězdový hotel s dětským hřištěm a s povolením pobytu domácím mazlíčkům v centru Vimperka, jen 1km od vimperského zámku.

Hotel Zlatá Hvězda

13km, Hotel Zlatá Hvězda se nachází v centru Vimperka, vedle městského parku a 400 metrů od historického náměstí. Nabízí bezplatné Wi-Fi a parkoviště zdarma.

Hrad Kašperk

13km, Hrad Kašperk je typickou dominantou krajiny horního Pootaví. Leží v Jižních čechách, na výběžku hory Žďánova, cca 3 km od Kašperských Hor , v nadmořské výšce 886 m.

Hrad Rabí

15km, Hrad Rabí je největší zřícenina hradu v Čechách. Najdeme jej na ostrohu nad řekou Otavou a ve stejnojmenné obci. Hrad Hrad Rabí je vyhledávaným cílem turistů.

Hrad Velhartice

27km, Hrad Velhartice je středověký hrad a renesanční palác. Jedná se o Národní kulturní památku. Nachází se v západní části České republiky jihovýchodně od města Klatovy.

Husinec

22km, Husinec je město známé především jako rodiště Mistra Jana Husa. Nachází se v České republice , v Jihočeském kraji, asi 37 kilometrů západně od krajského města České Budějovice.

Kaple jména Panny Marie

33km, Kaple jména Panny Marie patří mezi nejvýznamnější církevní stavby v jižní části České republiky . Poutní kaple stojí v Lomci , 5 kilometrů od Netolic v okrese Strakonice.

Klášterský Mlýn

17km, Hotel Klášterský Mlýn se nachází ve městě Rejštejn ležícím na řece Otavě a na hranici Národního parku Šumava a nabízí tenisový kurt, venkovní bazén i bowlingovou dráhu.

Klostermannova rozhledna

7km, Klostermannova rozhledna se nachází na vrcholu hory Javorník, která náleží do pohoří Šumava. Vyhlídka je pojmenována po slavném spisovateli, který dal podnět k jejímu postavení.

Krokodýlí ZOO

35km, Krokodýlí ZOO Protivín je soukromá ZOO. Nachází se ve městě Protivín v Jihočeském kraji v České republice. Zoo nabízí na 20 druhů krokodýlů.

Kvilda

20km, Kvilda je horská obec v České republice . Leží v Jihočeském kraji v Národním parku Šumava , nedaleko od hranic s Rakouskem , v nadmořské výšce 1065 m.

Lyžařský areál Zadov

14km, Lyžařský areál Zadov se nachází na jihozápadě České republiky. Blízko města Vimperk, které je od areálu vzdáleno 15km.

Muzeum Dr. Šimona Adlera

22km,

Zobrazeno 1-30 ze 61

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.
Volně ke stažení: